İHA, Uşak’taki 15 Temmuz sergisinin ikincisini Banaz’da açtı

Banaz Belediyesi ve İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) ortaklaşa düzenlediği fotoğraf sergisi Banaz Kültür Park meydanında gerçekleştirildi.Fetullahçı Terör örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında ve sonrasında İhlas...

İHA, Uşak’taki 15 Temmuz sergisinin ikincisini Banaz’da açtı

Banaz Belediyesi ve İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) ortaklaşa düzenlediği fotoğraf sergisi Banaz Kültür Park meydanında gerçekleştirildi.

Fetullahçı Terör örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında ve sonrasında İhlas Haber Ajansı muhabirleri tarafından Türkiye genelinde çekilen fotoğrafları Banaz Belediyesi ve İhlas Haber Ajansı’nın ortaklaşa düzenlediği “Oradaydık, Unutmadık, Unutturmadık” isimli fotoğraf sergisi Banaz Kültür Park meydanında gerçekleştirildi.

Serginin açılışına Uşak Vali Yardımcısı İsmail Gürsoy, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Banaz Protokolü çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için Kuran Tilaveti yapılıp ilahiler okundu. Fotoğraf sergisinin açılış kurdelesini Vali Yardımcısı İsmail Gürsoy ve Protokol üyeleri birlikte kesti.

Serginin açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı İsmail Gürsoy, serginin hazırlanmasından dolayı İhlas Haber Ajansı’na teşekkür ederek; "Şanlı Türk Milleti tarihte bir zafere daha imza atmıştır. Eli kanlı vatan hainleri kalkıştıkları darbe girişiminde milletin kararlı duruşu sayesinde başarılı olamamışlardır. Tarihi kahramanlıklarla dolu bu aziz milletin dik duruşu topla tüfekle tankla gelen hainlere öyle bir ders vermişlerdir ki darbeci zihniyeti yerle yeksan etmiştir. Dilerim ülkemizde böylesi felaketlerle bir daha karşı karşıya kalmayız’’ dedi.

15 Temmuz gecesini anlatan sergideki fotoğraflar hakkında İhlas Haber Ajansı Uşak İl Temsilcisi Ertunç Öztürk, protokol üyelerine bilgi verdi.
YORUM EKLE