Başkan Cahan, Sokaklarda Vatandaşlarla İftar Yapıyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan İftar Vakitlerini Vatandaşların Arasında Geçirmeye Özen Gösteriyor.

Uşak 30.06.2014, 22:48 18.02.2015, 23:00
Başkan Cahan, Sokaklarda Vatandaşlarla İftar Yapıyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, iftar vakitlerini vatandaşların arasında geçirmeye özen gösteriyor.
Seçimden önce gittiği her yere tekrar gideceğini taahhüt eden ve bu konuda ziyaretlere başlayan Başkan Cahan Ramazan ayında da vatandaşların arasında olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda hergün farklı mahalle ve sokakta sokak iftarları gerçekleştirilirken, bu iftarlarda geleneksel etkinliklerde yapılıyor. Sema gösterilerinin ve Hacivat ve Karagöz oyunlarının oynatıldığı iftarlarda Başkan Cahan vatandaşları da dinliyor. Bu kapsamda ilk iftar ise Dikilitaş Mahallesi’nde bulunan Dikilitaş Cami önünde yapıldı.

Mübarek Ramazan ayında vatandaşlar ile iç içe olmanın kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Belediyemiz manevi havanın en üst noktalarda yaşandığı Ramazan ayında da vatandaşlarımızın arasında olmaktan heyecan duymaktadır. Vatandaşlarımız ile birlikte iftarlarımızı açmak ve onların yanında olduğumuzu hissettirmek en büyük hedefimiz. Vatandaşlarımızın arasında olarak halktan uzak siyasetçi imajını kökten yıkıyoruz” dedi.
İftarlarda mümkün olduğu kadar çok vatandaş ile buluşmak istediklerinin altını çizen Başkan Cahan, bu vesile ile gönül köprüleri kurduklarını aktardı. Kentin sorunlarını da vatandaşların ağzından duyma imkanına kavuştuklarını belirten Cahan, “İftarlarımızda Ramazan tim güzelliklerini vatandaşlarımız ile yaşamak ile beraber, vatandaşlarımızın kent ile ilgili beklentilerini de duyma imkanına kavuşuyoruz. Ortak aklın yürütüleceği ilimizde iftarlarımız da bizler için vatandaşlarımızı dinleme adına bir fırsat olacak” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)
21°
açık