İzmir Haberleri

Urla Belediyesi EMARÇEB'e katıldı

Çalışmalarını çevre dostu belediyecilik anlayışıyla gerçekleştiren Urla Belediyesi, Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği’ne (EMARÇEB) katıldı. 

Türkiye‘de çevre alanında kurulmuş olan ilk ve tek belediye yönetimi birliği olma özelliğini taşıyan Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği’nin 2019 Yılı 2. Olağan Meclisi Ayvalık’ta gerçekleşti. EMARÇEB ve Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, toplantıya yeni katılan belediyelere: “Ailemize hoş geldiniz, geleceğimiz adına birlikte mücadele etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz ise: “Bugüne kadar çalışmalarımızı çevre dostu belediyecilik anlayışıyla devam ettirdik. Aynı düşünceler doğrultusunda bir araya geldiğimiz belediyelerle birlikte mücadelemizi sürdürecek olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum”, dedi.

Meclis, ev sahibi Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in çevre konusunda yürüttükleri faaliyetleri anlattıktan sonra katılımlarından dolayı katılımcılara teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dot Substance Abuse Professional http://aaa-rehab.com Drug Rehab http://aaa-rehab.com Free Alcohol Rehab Centers Near Me
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı