Magazin

Ünlüler yeni yılda ne diledi ve paylaştı?

2020 yılına girerken ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarında paylaştığı o mesajlar.

Ünlü oyuncu Aslı Enver İnstagram hesabından yeni yıl mesajını paylaştı. Mesajında kendisine söz verdiğini belirtti. “Güzel olacak güzel” paylaşımını yapan Aslı Enver’e binlerce yorum ve beğeni yağdı.

Demet Akalın: “Sevdiklerimizle mutlu sağlıklı bir yıl temenni ediyorum. Her şey güzel kalplerinizden geçtiğinden daha güzel olsun.” Mesajını İnstagram hesabından paylaştı ve çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Hazal Kaya yeni yıl mesajını 2019’un son ayında kucağına aldığı bebeği Fikret Ali paylaşımı ile kutladı. “Happy new year”

Acun Ilıcalı yeni yıla kızları ve yeğenleri ile birlikte evde girdi. İnstagram hesabından kızları ve yeğenleri ile fotoğraflarını paylaşan Acun Ilıcalı “ Yeni yılı karşıladık, 2020 herkese mutluluk getirsin..” diyerek herkesin yeni yılını kutladı.

Gökçe Bahadır yeni yıl için İnstagram hesabından “İstanbullifedergisi” için çekilmiş bir fotoğrafla birlikte “ 01.01.2020. Dopdolu geçsin.” Mesajını paylaştı.

Ali Sunal yeni yıla eşi ve kızıyla birlikte girdi. İnstagram hesabından eşinin gönderisini repost yaparak duygusal bir paylaşım yaptı.

Şahan Gökbahar da yeni yıla ailesi ile girenlerden. Şahan Gökbahar iki çocuğu ve eşi ile olan fotoğrafıyla birlikte paylaşım yaparak yeni yılı kutladı.

Cem Yılmaz, Defne Samyeli, Gökhan Özoğuz gibi ünlü isimler ise yeni yıl dileklerini Twitter hesaplarından paylaştı.

Bir cevap yazın