GündemMagazin

Ünlü türkücü Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin hayatını kaybetti!

Ünlü türkücü Alişan’ın geçtiğimiz günlerde kardeşi Selçuk Tektaş’ın hayatını kaybetmesi sonucu bir kötü haber daha geldi. Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin hayatını kaybetti.

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin’in banyoda düşerek kafasını çarpması sonucu beyin kanaması geçirdiği ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Ozan Ebcin, Selçuk Tektaş’ın cenazesine de katılmıştı.

“HİÇ GİTMEMİŞSİN GİBİ…”

Kardeşinin vefatıyla zor günler geçiren Alişan zorlu süreci atlatmaya çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde camide mevlüt okutan Alişan, sık sık kardeşinin mezarına gidip dua ediyor.

Kardeşi Selçuk Tektaş’a olan özlemini dile getiren ünlü türkücü şu ifadeleri kullandı:

“Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi…”