GündemMagazin

Ünlü spiker aracının içinde çıplak ve sızmış halde bulundu!

Amerika Birleşik Devletleri’nde Fox5 Vegas kanalında haber spikerliği yapan Feven Kiflegiorgis şok eden açıklamalarda bulundu. Canlı yayında seyircilerine geçtiğimiz günlerde aracında çıplak ve sızmış halde bulunduğunu bildirdi.

HİÇ BİR ŞEY HATIRLAMIYOR

ABD’de bir haber sunucusu, 20 Mart’ta aracının içinde çıplak ve sızmış halde bulundu. Nevada eyaletine bağlı Las Vegas’ta gerçekleşen olayda polis ekipleri, Feven Kiflegiorgis adlı sunucuyu saat 07.30 sularında tespit etti.

Ekranlarda Feven Kay adını kullanan sunucu, ekiplere bulunduğu yere nasıl geldiğini hatırlamadığını söyledi. Polis memurları, Kiflegiorgis’ten alkol kokusu geldiğini bildirse de sunucu kan testi yaptırmayı reddetti.

Kiflegiorgis halkı ve mülkleri tehlikeye atarak araç kullanma suçuyla gözaltına alındı. 21 Nisan’da bin dolar para cezası verildi ve sürücü kursuna gitmesi kararlaştırıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Sunucu geçen hafta televizyon kanalında, neden ekranlardan haftalarca uzak kaldığını şöyle açıkladı:
Pek çoğunuz birkaç haftadır ekranlarda olmadığımı fark ettiniz. Bana ulaşan herkese ilgileri için bütün samimiyetimle teşekkür ederim. Geçen ay etki altında araba kullanmam sebebiyle polis tarafından gözaltına alındım.

Yaşananlardan ders aldığımı bilmenizi istiyorum. Desteğiniz için gerçekten teşekkür ederim.