Magazin

Ünlü şarkıcının zor anları: Sahnede yere kapaklandı!

Dünyaca ünlü şarkıcı zor anlar yaşadı. Sahnede performansı sırasında sandalyeden yere düştü. 65 yaşındaki şarkıcı, kendisini izleyen hayranlarını endişelendirdi. Düşmesinin ardından şarkısına devam eden şarkıcı kısa süre sonra şarkısını bitirdi.

GEÇEN SENEDEN BU YANA TÜM KONSERLERİNİ ERTELEMİŞTİ

65 yaşındaki ünlü şarkıcı Madonna, geçen sene geçirdiği şiddetli bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırılmış, ardından günlerce yoğun bakımda kalmış ve bu nedenle konser programlarını ertelemek durumunda kalmıştı. Geçirdiği kötü günlerin ardından hızla toparlanan pop yıldızı, hemen yoğun turne programını başlattı.

Ancak Madonna’nın Seattle’da yer alan Climate Pledge Arena’daki konseri sırasında başına gelenler, kötü günlerin henüz bitmediğini ortaya koydu.

SAHNEDE DÜŞTÜ

Koreografi sırasında dansçısı tarafından sahnede sandalyeyle sürüklenirken yuvarlanan şarkıcı kendini hızla toparladı ancak kendisini izleyen hayranlarının endişelenmesine mani olamadı.

Düşüşüyle ilgili küçük bir kahkaha atan Madonna’ya başka bir ekip arkadaşı yardıma geldi. Ünlü şarkıcı kendini toparladıktan sonra “Kahretsin, sözleri unuttum” diye devam etti. Ardından sözleri ve koreografiyi oldukça hızlı bir şekilde hatırladı ve şarkıyı bitirdi.