Magazin

Ünlü şarkıcının yaşlı adamı darp ettiği görüntüler ortaya çıktı!

Ünlü şarkıcı Halil Sezai'nin Tuzla'da yaşadığı evin önünde 67 yaşındaki bir adamı öldüresiye dövdüğü ortaya çıktı. Yaşanan olayın ardından ünlü şarkıcı ifade vermiş ve sonrasında serbest bırakılmıştı.

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan Halil Sezai dün yaşlı bir adamı darbettiği için karakolluk oldu. Ünlü şarkıcının 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i öldüresiye dövdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı.

Star TV’de yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında yayınlanan görüntülerle ilgili 67 yaşındaki mağdur adam açıklama yaptı. Yaşlı adam; “Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, ‘Ezan mı okuyorsun lan sen?’ diye daha çok dövdü.” dedi.

Ünlü şarkıcı Halil Sezai ve ‘İncir Reçeli’, ‘Bölük’ ve ‘Cennet’ gibi filmlerin yönetmeni Aytaç Ağırlar, Tuzla Postane Mahallesi Cafer Bey Sokak’ta film çekimi için villa kiraladı. Halil Sezai kiraladığı villada film çekimi yapmak istedi. Ancak dört villadan oluşan sitede oturan Hüseyin Meriç ve Mesih Meriç, ünlü şarkıcının villada film çekimine izin vermedi. Sanatçı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle nisan ayından itibaren tartışma ve anlaşmazlıklar yaşandı.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu