GündemMagazin

Ünlü şarkıcıdan kötü haber: Kansere yakalandığını duyurdu!

İtalyan şarkıcı Fedez’den hayranlarını üzecek bir haber geldi. Sosyal medya fenomeni Chiara Ferragni ile evli olan 32 yaşındaki Fedez sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden pankreas kanserine yakalandığını duyurdu.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

Ameliyat masasına yatan Fedez, ardından hastane odasında verdiği pozları Instagram hesabından yayınladı. İyileşme ve tedavi sürecinin olumlu geçtiğinin sinyallerini veren ünlü isim, takipçilerine son sağlık durumu hakkında da bilgi verdi.

Fedez, konuyla alakalı, “Pankreasın bir kısmını (tümör dahil) çıkarmak için altı saat süren bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan iki gün sonra iyiyim ve çocuklarıma, eve gitmek için sabırsızlanıyorum. Biraz zaman alacak…” açıklamasını yaptı.

Ünlü rapçi, ayrıca, “Bu yoğun günlerimde yanımda olan doktorlara, cerrahlara ve hemşirelere teşekkürler. Bana gönderdiğiniz tüm destek ve pozitif mesajlar için de çok teşekkür ederim… Sizi seviyorum” ifadelerini kullandı.

FEDEZ KİMDİR?

Fedez’in tam adı Federico Leonardo Lucia’dır. 15 Ekim 1989’da İtalya’nın Milano şehrinde dünyaya gelmiştir. ‘L’arte di accontentare’ adlı albümüyle tanınan İtalyan rapçi, şarkıcı, söz yazarı ve fenomendir. Fedez, 2018 yılında Chiara Ferragni ile evlenmiştir. Çiftin iki çocuğu vardır.