Magazin

Ünlü şarkıcıdan kötü haber geldi: Kansere yakalandı!

Ünlü şarkıcıdan kötü haber geldi. Hilal Cebeci, kansere yakalandığını duyurdu. 46 yaşındaki Cebeci, sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı açıklamada, meme kanserine yakalandığını belirtti. Sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü şarkıcı ameliyat olacağını söyledi.

46 yaşındaki Hilal Cebeci’ye meme kanseri teşhisi konuldu. Instagram hesabından paylaşım yapan şarkıcı, meme kanserine yakalandığını açıkladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Instagram hesabından bir paylaşım yapan 46 yaşındaki Hilal Cebeci, “Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi, korkmayın ben çok iyiyim, sürekli paylaşım istiyorsun ama biraz yoğunum, çok başında yakaladık, ameliyat olacağım, geçip gidecek, üzülmeyin. Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı bir ömür sürmeniz sağlansın, hepinizi çok seviyorum. Her şey süper, tam müziğe geri döneyim derken çıktı ama olsun ben yine size güzel bir şarkı hediye edeceğim” ifadelerini kullandı.

Hastalığını farkındalık yaratmak için paylaştığını söyleyen ünlü isim, paylaşımını dakikalar içinde sildi. Bir video yayınlayan Cebeci, eşi kızdığı için paylaşımı silmek zorunda olduğunu söyledi.