Magazin

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer ve Murat Akıncı boşandı!

Zerrin Özer ile Murat Akıncı boşandı. 16 Haziran’da Murat Akıncı ile nikah masasına oturan Zerrin Özer, çok sayıda kadın, Akıncı tarafından dolandırıldığını anlatınca boşanma kararı almıştı. 

Nikah fotoğraflarının basında yer almasının ardından bir çok kadın Murat Akıncı tarafından dolandırıldığını iddia etti. Zerrin Özer, çıkan haberlere kayıtsız kalmadı ve evlendikten 36 saat sonra eşine boşanma davası açtı.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; 6 ay süren dava bugün sonuçlandı. Zerrin Özer ile Murat Akıncı boşandı. Taraflar birbirinden maddi-manevi bir talepte bulunmadı.

Zerrin Özer’in avukatı Mustafa Arkayın, 2.Sayfa programına telefonla katılarak, boşanma davasının detaylarını açıkladı

Murat Akıncı’nın babası Kanal d’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanmış, Zerrin Özer baba Akıncı’nın açıklamalarından sonra boşanma kararı almıştı…

İŞTE BABANIN AÇIKLAMALARI;

* Murat Akıncı’nın öz babasıyım. 2005 yılında annesi Sevilay hanım bana telefon açtı, ‘Çocuk evlenmek istiyor, babalık vazifesi yap onu evlendir’ dedi. Vicdanen ‘tamam’ dedim. Yardımcı oldum. evlendirdim. Düğünden sonra evlendiği kızın bütün altınlarını çalmış Murat . Bizim aile şerefiğmizi iki paralık etti. Ben şeker hastasıyım. Murat’ın her şeyi yalan. Kadınları ağa düşürür, sonuna kadar aşık rolü yapar. Parası olan kadınlarla ilişki kurar. Sadece bu kadınlar değil, işadamları, gençler…”

* Dolandırdığı insanların paralarını Zerrin Hanım’a yediriyor. Çıbanın başı annesi. O tam bir şeytan. Sahte ismi Mahmut Atalay. Sahte isimle dolandırıyor herkesi. Ben evlatlıktan reddettim.

* Bu sahtekarlığından, dolandırıcılığından dolayı onu reddettim. Benim de evimdeki altınlarımı çaldı. Çocuklarımın, eşimin benim telefonlarımı da çaldı.

* Aradım, bana ne hakaretler yaptılar o zaman. ‘Lanet olsun bizden uzak olsunlar’ dedim. Annesi aradı dün beni. ‘Televizyona çıkıp oğlunu rezil mi edeceksin’ dedi

* Ben 2005’ten beri görüşmüyorum. Sevilay ara ara eşimi arıyordu. Evimize haciz kağıtları geldi. Tekirdağ’da yazlığım var. ‘Burası benim evim’ deyip o adresi göstermiş.

* Kendisini hep zengin göstermiş. Sevilay Hanım akademisyen değil, Marmara Üniversitesi’nde temizlikçi. Sevilay’ın soyadı ‘Açbakan’

* Zerrin Hanım bu sahtekarı çok mu aramış? İstanbul’da başka adam mı yok da bu dolandırıcıyı bulmuş.

* Seren Serengil hanımefendi de Murat’ı koruyor televizyonlarda. Ne ilişkileri var anlamıyorum.

* Çok büyük bir sahtekar. Bir numaralı, profesyonel dolandırıcı. Kadınlara öyle bir yaklaşır ki, kadınlar mest olur.

* Benim bir kızım, bir oğlum daha var. İkisi de çok iyi yerlerdeler. Çocuklarımı çok iyi yetiştirdimBen DNA testi de istiyorum. Bu çocuk benden mi değil mi?

* Bu kadın Yeşilçam’da figüranlık yapmış. Turgut Özatay ile birlikte sahneleri var.

* Ben ayrıldıktan sonra çocuğu almak istedim. Vermediler. Eğer benim yanımda olsaydı pırlanta gibi olurdu. Ama bunların genlerinde de bir şey var. Genleri de bozuk. Bunların içinde kötülük var.

* Size anlatamadığım çok kötü şeyler var. Murat asker kaçağı aranıyor zaten. Duyduğuma göre Adnan Hoca’nın müritlerindenmiş.

* Zerrin Hanım’ın menajeri de Murat’ı koruyor. Nedir bunu korumasının sebebi? Murat ile çok mu yakınlar?

* Zerrin Hanım’ın yanında çalışan insanları göndermek Zerrin Hanım’ı hakimiyeti altına alıp servetine konmak. Bunu düşünemiyor mu? Onun gazına gelmesin. Bir düşünsün!

* Onu bunu dolandırdığı paralarla kendini zengin gösterip, Zerrin Hanım’a harcıyor. Bu adamın sigortası bile yok. Bir de GBT’sini açsınlar.

* Evimize gelen ekranlarda Murat Akıncı yazıyor. Doğru olan bir insan neden 2 kimlik kullansın. Kapı gibi bir delikanlı neden kendisinden 27 yaş büyük bir bayanla izdivaç yapsın ki?

* Murat’ın Zerrin Hanım’ın evine girmesi, onu bitirmesi demektir…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu