Magazin

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, ikinci çocuğunu hamilelik sırasında kaybetti

İkinci çocuğuna hamile olan Petek Dinçöz, sosyal medya üzerinden çocuğunu kemik hastalığı ve tiroidi nedeniyle kaybettiğini söyledi.

2014’te iş insanı Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturan Petek Dinçöz’den acı haber geldi. İrfan Aslan adında bir oğlu bulunan Dinçöz, ikinci kez anne olmak için gün sayıyordu ancak 40 yaşındaki şarkıcıdan üzücü haber geldi. Petek Dinçöz, bebeğini kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Petek Dinçöz, şu ifadeleri kullandı; “Doğuştan gelen boyun kemiği tersliği rahatsızlığı ve troid hastalığım sebebiyle 2. kez yaşadığım annelik heyecanım maalesef yarım kaldı. Ailemizin büyümesi ve İrfan Aslan’ın ağabey olması tek dileğimiz. Rabbim bana ve tüm anne olmak isteyenlere bu duyguyu sağlıkla, hayırlısıyla yaşatsın.”

HAMİLELİĞİNİ DE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Petek Dinçöz, hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından paylaştığı pembe bir bebek patiği fotoğrafı ile duyurmuştu. Serkan Kodaloğlu ile evlendikten sonra anne olan Petek Dinçöz, uzun süredir ekranlardan uzakta bir yaşam sürdürüyordu.