Gündem

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem koronavirüse yakalandığını duyurdu!

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem sosyal medya hesabı Twitter'dan koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Ünlü sanatçı "Maskemi çıkarmama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum" diyerek evde karantinada olduğunu bildirdi.

Ünlü sanatçı Ceylan Ertem sosyal medya hesabı Twitter’dan koronavirüse yakalandığını ve ilaçlarına yeni başladığını duyurarak “Doktorum 5. günümde olduğumu düşünüyor” ifadelerinde bulundu.

“ŞUAN EVDE KARANTİNDAYIM”

Evlere kapanıp izole olunması gerektiğini söyleyen Ertem, “Ama biliyorum, ekmek derdi. Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin’ diyebilseydim” dedi. Ertem’in açıklamaları şöyle: “İnanılmaz bir koruma kollama içinde de olsam ne yazık ki bugün Kovid-19 test sonucum pozitif çıktı dostlar. Maskemi çıkarmamama rağmen nereden nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma 1 saat evvel başladım. 5. günümde olduğumu düşünüyor doktorum.

“HAFİF ATLATACAĞIM SÖYLENDİ”

Doktor hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim. Ki hafif atlatacağım söylendi. Hastanelerdeki hemşireleri doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim.

Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp izole olmalıyız ama biliyorum, ekmek derdi. Keşke hepinize ‘evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin’ diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi. Diyebileceğim tek şey lütfen çok çok dikkatli olun.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu