Magazin

Ünlü şarkıcı boşandı! Avukatı böyle duyurdu!

Ünlü sanatçı Berdan Mardini şiddetli geçimsizlik hali nedeniyle eşiyle boşandı. Daha önce medyada yer alan şiddet iddialarının asılsız olduğu yönünde olarak konuya ilişkin açıklama geldi. Ünlü sanatçının avukatı tarafından yapılan açıklamada, “Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ilişkin kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur.” İfadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Berdan Mardini ve eşi boşandı. Çiftin çocuklarının velayetinin babada kalmasına karar verildi.

Boşanma nedeniyle Berdan Mardini’nin avukatı açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Ülkemizi değerli sanatçılarından müvekkilimiz Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ilişkin kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur.
Taraflar arasında evliliklerin başlangıcında bulunan duygu ve düşünce birliği zamanla yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak yaşam her ikisi tarafından da çekilmez hale gelmiştir.

Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır.
taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması hususlarında mutabık kalarak anlaşmalı boşanma yoluyla 29.03.2021 tarihinde evlilikleri sonlandırılmıştır.”