GündemMagazinManşet

Ünlü sanatçı canına kast etti! Hayranları şoka uğradı

Sanat dünyası ‘Zerrin Özer canına kastetti’ iddialarıyla çalkalanıyor. Ancak ünlü sanatçının yakınları, bu iddiayı şiddetle reddederek Özer’in yaşadığı üzüntü yüzünden sakinleştiricilere yöneldiğini ve ilacın dozunu kaçırınca zehirlendiğini belirtiyor. Sevilen sanatçı Zerrin Özer’in intihar ettiği iddiası magazin gündemini çalkaladı. Köpeği Hurma’yı kaybedince dünyası yıkılan Zerrin Özer, dostlarına “Ben bu acıyla nasıl yaşarım?” diye sordu. Arka arkaya aldığı sakinleştiriciler yüzünden vücut dengesi bozulan Zerrin Özer’in yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ediyor.

Zerrin Özer’in bittiği an… İntihar girişiminde bulunduğu iddia edilen Zerrin Özer’in sağlık durumu nasıl?

“Ben bu acıya nasıl dayanacağım?”

Özer’in, köpeği Hurma’yı kaybettiği ana ait görüntüye GÜNAYDIN ulaştı. O an büyük yıkım yaşayan sanatçının ağlayarak dostlarına “Ben bu acıya nasıl dayanacağım?” diye sorduğu öğrenildi.

Köpeğinin ölümü yüzünden bu hale geldi

Şişli Etfal Hamidiye Hastanesi’nde tedavisi süren sanatçıyla ilgili menajeri Haluk Şentürk şu açıklamayı yaptı: “15 gündür yoğun bir şekilde çalışıyordu, köpeğinin ölümü de üstüne gelince Zerrin bu hale geldi.”

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı - Magazin Haberleri - Milliyet

 

Özer’in yakın bir dostu ise “Zerrin çok hassas ve duygusal bir insan. Köpeği öldüğü gün büyük bir üzüntü yaşadı. Bu durum onu önce strese, sonra da bunalıma sürükledi. Şu an yoğun bakımda ama o her zorluğu aşacak güce sahip biri” şeklinde açıklamada bulundu.

Hastaneye gelip bilgi almak için gelen basın mensuplarını hastane güvenliği tarafından engellendi. Zerrin Özer’e yaklaşmak isteyen basın mensuplarına izin verilmedi