Magazin

Ünlü rapçi sokak ortasında öldürüldü!

Ünlü rapçi sokak ortasında silahla vurularak öldürüldü. Olay sırasında yanında bulunan 15 yaşındaki bir çocuk ve 27 yaşındaki kadın da ağır şekilde yaralandı.

Ünlü rapçi Houdini, Toronto’da sokak ortasında uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Olay sırasında yanında bulunan 15 yaşındaki çocuk ve 27 yaşındaki kadın da ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan kadın ve çocuğun durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Rapçi Houdini, Toronto’da şehir merkezinde uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü. Toronto’daki CP24 News’e göre, Houdini ve yanındaki iki kişi, Toronto’nun Eğlence Bölgesi’ndeki bir otelin dışında saat 16.00 sıralarında silahlı saldırıya uğradı.

Olay yerine giden polis Houdini’nin öldüğünü tespit ederken, 15 yaşındaki bir çocukla 27 yaşındaki bir kadının ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını bildirildi. Polis raporlarına göre saldırgan 10 el taşe etmeden önce yaklaşık 40 dakika aracında beklediği ifade edildi.

Genç rapçinin saldırı sonucu öldürülmesi sanat dünyasındaki dostlarını ve hayranlarını yasa boğdu. Houdini’nin geçişi, bu ay gelecek bir rapçinin dördüncü cinayeti.

Brooklyn rapçileri Nick Blixky ve KL Balla, bu ayın başlarında ayrı olaylarda ölümcül bir şekilde vurularak öldürülürken, Nas ve Jungle’ın Toplu Temyiz offshoot Sokak Rüya Kayıtlarına imza atan Kiing Shooter, 5 Mayıs’ta vurularak öldürüldü.

İlgili Makaleler