Magazin

Ünlü popçu Tan: ''Tehdit ediliyorum!''

Ünlü popçu Tan Taşçı, yıllardır adı bilinmeyen bir hayranı tarafından takip edildiğini söyledi. Aracıyla nereye giderse gitsin peşinden geldiğini söyleyen Taşçı, artık tacizin boyutunun dayanılmaz olduğunu söyledi.

38 yaşındaki ünlü popçu, yüzünü saçlarıyla gizleyen kadından çok korktuğunu söyleyerek, zaman zaman tacizcisinden mesajlar da aldığını açıkladı. Geçen günlerde arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Tan Taşçı, kadının hala peşinde olduğunu fark edince İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulundu.

TAN TAŞÇI KİMDİR?

Tan Taşçı, sahne adıyla Tan, 30 Ekim 1981 tarihinde Hannover Hildesheim’de doğdu. Selma ve Yusuf Taşçı´nın küçük oğlu olan Tan, ilkokulda Ankara Arı Koleji’ne gitti. Lise eğitimini ise Rauf Denktaş Lisesi’nde tamamladıktan sonra çeşitli korolarda uzun süre boyunca şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Korosuna katıldı. Daha sonra, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan bölümüne geçti. Aynı zamanda halk müziği, sanat müziği gibi çeşitli korolarda ve devlet operasında görev aldı. Sahne dersleri de alan Tan, “Mürüvetsiz Mürüvet” adlı Türk filminde Türk sinemasının Sultanı Türkân Şoray ile rol aldı. Öğrencilik yıllarında da birçok gece kulübünde ve organizasyonlarda sahne alan Tan, 13 Mayıs 2005’te tümü kendi bestelerinden oluşan “Rica Ederim” adlı ilk albümünü çıkardı ve bu albümden yayınladığı slow parçalarla adını duyurdu.

Bir cevap yazın