Magazin

Ünlü oyuncudan kötü haber geldi!

Ünlü oyuncu Naşit Özcan’dan üzücü haber geldi. Son olarak, Kurtlar Vadisi Pusu ve Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol alan Özcan’ın kalp ameliyatı olacağı belirtildi. Kalp ameliyatı olacağı ifade edilen Naşit Özcan için kan aranıyor.

Türk Sinema ve tiyatrosunun efsane isimlerinden Selim Naşit Özcan’ın oğlu, Adile Naşit’in ise yeğeni olan Naşit Özcan’dan gelen kötü haber hayranlarını üzdü. Uzun süredir rahatsız olan sanatçı kalp ameliyatı olacak.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK İSTEDİ

Ameliyat için taze kan bulunması gerektiğini belirten Naşit Özcan’ın eşi Elif Göklü Özcan, sosyal medyadan destek istedi. Bir çok ünlü isim yarın sabah 09.00’da Bağcılar Medipol Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde ameliyata girecek olan Özcan için kan bağışı çağrısında bulundu.

Yapılan duyurularda şu ifadelere yer verildi:

Dostumuza kan lazım. Şehir Tiyatroları sanatçılarından (Oyuncu -Yönetmen) NAŞİT ÖZCAN Kalp Ameliyatı olacaktır.

Bu sebeple (A Rh +) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenlerin 23.02.2021 Salı sabahı 09:00’da Bağcılar Medipol Üniversite Araştırma Hastanesi’nde bulunmaları rica olunur. Kan verecek donörler önce tronbosit testine alınacaklar uygunluk durumunda kan verme işlemi gerçekleştirilecektir.