Magazin

Ünlü oyuncudan acı haber: Hayatını kaybettiği duyuruldu!

Ünlü oyuncudan acı haber geldi. ‘Days of our Lives’ dizisiyle tanınan Mark Miller, hayatını kaybetti. Acı haberi ünlü oyuncunun kızı Penelope Ann Miller açıkladı.

İkonik pembe dizi ‘Days of our Lives’ ile tanınan ünlü oyuncu Mark Miller, hayata gözlerini yumdu. 97 yaşında hayata veda eden ünlü oyuncunun vefat haberini kızı duyurdu.

Mark Miller’ın 9 Eylül tarihinde hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabından duyuran Penelope Ann Miller, “Benim güzel ruhlu babam 9 Eylül günü hayatını kaybetti. O çok sevildi ve hepimizi sevdi. Birçok hayata dokundu. Eğlenceli, komik ve daima yaratıcı biriydi. Hayatı kutluyordu ve bardağın dolu tarafını görüyordu. Ona babam diyebildiğim için kendimi kutsanmış hissediyorum” ifadelerini kullandı.

MARK MİLLER KİMDİR?

Mark Miller, ikonik pembe dizi ‘Days of our Lives’ ile tanınmıştı. Ayrıca NBC sitcom’u ‘Please Don’t Eat the Daisies’de 3 yıl boyunca rol aldı. 80’lerin bilinen filmlerinden Christmas Mountain ve Savannah Smiles’ta da boy gösterdi.

1995 yılında Keanu Reeves’in oynadığı ‘A Walk in the Clouds’ filminin senaristiydi.

20 Kasım 1924 tarihinde Houston’da doğan Mark Miller, eğitimi için New York’a gelmiş ve burada Amerikan Drama Sanatları Akademisi’ni bitirmişti.

İki kez evlenip boşanan ünlü oyuncunun 4 çocuğu ve 6 torunu bulunuyordu.