Magazin

Ünlü oyuncu Seda Bakan’dan erkek çocuk çıkışı: “Damatları seveceğiz!”

İkinci kızı Ela’yı kucağına alan ünlü oyuncu Seda Bakan, hastane çıkışında görüntülendi. Eşi ve kızları ile objektiflere poz veren güzel oyuncu, samimi açıklamalarda bulundu.

HADİSE DUYURMUŞTU!

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Seda Bakan, hayranlarını ve yakın çevresini sevince boğdu. İlk çocuğuna Leyla, ikinci çocuğuna ise Ela ismini koyacağını önceden duyurmuş olan Seda Bakan, doğumda olduğu esnada yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Hadise, onu yalnız bırakmadı.

Bir süredir yakın arkadaş oldukları bilinen ve birbirlerinin hayatlarında hep bir destek olarak var olan Hadise ile Seda Bakan, samimi dostlukları ile dikkat çekmeye devam ederken doğuma giden Seda Bakan’ın duyurusunu yine Hadise yaptı. Hastane odasının kapısından bir fotoğraf karesi paylaşan ünlü şarkıcı Hadise paylaşımına, “hoş geldin minnoşumuz” notunu düştü.

4 KİŞİ AYRILDILAR!

Geçtiğimiz günlerde özel bir hastanede doğum yapan Seda Bakan, sonrasında da Instagram hesabından paylaşımlar yapmış ve hem takipçilerine hem de yakın çevresine iyi olduğunu duyurmuştu. Üç kişi girdikleri hastaneden 4 kişi çıkan Seda Bakan, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Eşi Ali Erel, kızı Leyla, pusette olan küçük kızı Ela ile kameralara poz veren Seda Bakan hem kızının hem de kendisinin sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade etti.

“DAMATLARI SEVECEĞİZ!”

2014 yılında hayatını birleştirmiş olduğu müzisyen Ali Erel ile mutlu bir birlikteliği olan ve geçtiğimiz günlerde kucaklarına aldıkları ikinci kızları Ela ile de bu mutluluğu taçlandıran Seda Bakan, hastane çıkışında samimi açıklamalarda bulundu. Eşi Ali Erel’in ikinci çocuğun da kız olmasını istediğini belirten Seda Bakan, “erkek çocuklar için damatları seveceğiz artık” diyerek üçüncü çocuk düşünmediklerini de açıklamış oldu.