Magazin

Ünlü oyuncu koronavirüsü hangi besinlerle yendiğini açıkladı!

Koronavirüse yakalandığını geçtiğimiz haftalarda bildiren 49 yaşındaki Olga Kurylenko isimli oyuncu sosyal medya hesabı İnstagram'dan iyileştiğini açıkladı.  Güzel oyuncu Olga Kurylenko, koronavirüsten kurtulmasına yardımcı olan iki besini takipçileri ile paylaştı. 

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, sosyal medya hesabından iyileştiğini takipçileri ile paylaştı. 40 yaşındaki oyuncu koronavirüsten kurtulmasına yardımcı besinleri açıkladı.

KENDİSİNİ EVE KAPATMIŞTI
‘James Bond’ filmiyle tanınan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamış ve kendini eve kapatmıştı.

Covid 19 hastalığının semptomlarından 2 haftada tamamen kurtulduğunu duyuran güzel oyuncu, dört yaşındaki oğlu Alexander Max Horatio ile birlikte çekilen bir fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşmıştı.

Başım çok ağrıyordu. İkinci hafta ateşim düştü fakat hafif bir öksürük başladı, çok yorgun hissettim. İkinci haftanın sonuna kadar kendimi tamamen iyi hissetmeye başladım.”

Karantina günlerinde beslenmesine çok özen gösteren Kurylenko , “En çok tükettiğim gıda sarımsak oldu” diye bir açıklama yaptı.

BOL BOL SARIMSAK TÜKETTİ
Bağışıklık sistemini güçlendirmek için bol bol sarımsak tüketen Olga Kurylenko, sözlerine şunları ekledi: “Sarımsağın yanı sıra bol su tükettim. Suyun içerisine de limon koydum.”

Ukrayna doğumlu Fransa vatandaşı 40 yaşındaki oyuncu “Teşekkürler” yazılı bir görsel eşliğinde yaptığı paylaşımda iyi dileklerini iletenlere teşekkür etti ve yaşadığı deneyimi aktarmıştı.

Ünlü oyuncu, 39 derece ateşli olmasına rağmen kendisini hastaneye yatırmak istemediklerini de belirtmişti.

Rol aldığı 2008 yapımı James Bond filmi Quantum of Solace ile kariyerinde yükselişe geçen Kurylenko “Bana iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür ederim, nezaketinizm altında ezildim. Corona virüs ile ilgili olarak bana en çok yöneltilen soruları yanıtlamak istiyorum. Corona virüs testinin pozitif çıkmasından sonra kendimi eve kapattım. Aslında 1 haftadır hastaydım. Ana belirtilerim ateş ve yorgunluk. Ateşler içinde yanıyordum. Kendinize dikkat edin ve bunu ciddiye alın” demişti.

Kurylenko, koronavirüs nereden kaptığına yönelik soruya da “Bilmek mümkün değil. Her yer olabilir. Taksinin kapı kolunu tutmuş olabilirim, oradan kapmış olabilirim” diye yanıt vermişti.