Magazin

Ünlü oyuncu isyan etti; “Paylaşmak zorunda hissediyorum.”

Adı sık sık farklı isimlerle anılan ünlü oyuncu Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yapılan haberlere isyan etti.

Eski rol arkadaşı Can Yaman’la olan ilişkisini noktaladıktan sonra ismi Kerem Bürsin, Kaan Yıldırım ve Oğuzhan Koç gibi ünlülerle anılan Demet Özdemir, yapılan haberlere isyan etti. Kendisine ait sosyal medya hesabından uzun bir açıklama yayınlayan güzel oyuncu uzun zamandır hayatında kimsenin olmadığını ifade etti.

Son olarak Murat Boz’la bir mekanda samimi şekilde eğlendiği şeklinde yapılan haberlere sert çıkan ünlü oyuncu; “Uzun zamandır biter, zamanla durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim…Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum. Benim de herkes gibi herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var… Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip, başkalarıyla berabermişim gibi görünsem de uzun zamandır bir ilişkim yok. Yoğun bir tempoda çalışıyor, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum… Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum. Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde. Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.