Magazin

Ünlü oyuncu hayatını kaybetti!

The Bill dizisindeki karakteriyle büyük üne kavuşan Tony Scannell hayatını kaybetti. Sinema dünyasının efsane isimlerinden olan Scannel'ın cenaze töreninin ne zaman yapılacağı açıklanmadı. 

Ünlü oyuncu Tony Scannell 74 yaşında hayata gözlerini yumdu. Sinema dünyasının efsane isimlerinden Flash Gordon ve The Bill’in yıldızı Tony Scannell’ın cenaze töreninin ne zaman yapılacağı henüz açıklanmadı.

Flash Gordon ve 9 yıl boyunca canlandırdığı The Bill dizisindeki karakteriyle büyük üne kavuşan Tony Scannell hayatını kaybetti. 74 yaşındaki aktörün ölümü doğrulanırken, ölüm sebebine dair bir açıklama yapılmadı.

Agnes Lillis ile olan evliliğinden 3 çocuğu olan Tony Scannell, uzun süredir medyadan uzak sakin bir hayat sürüyordu. Özellikle Britanya’da önemli bir isim olan Tony Scannell’ın cenaze töreninin ne zaman yapılacağı ise açıklanmadı.

Tony Scannell kimdir?

1945 yılında İrlanda’nın Cork kentinde doğan Tony Scannell’ın babası İrlanda Cumhuriyeti milli formasını giyen bir kaleciydi.

Aktör olmadan önce hava kuvvetlerinde 5 yıl kadar görev yapan Tony Scannell, 1984 yılında The Friend in Need adlı bölümde The Bill’de rol aldı. Ardından dizinin devamı geldi ve Scannell’ın ünü arttı.

İlgili Makaleler