Magazin

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu 38 yaşında hayatını kaybetti! Gülşah Çomoğlu kimdir?

Ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu’ndan acı haber geldi. Kasaba Doktoru’nda Bahar karakterini canlandıran 38 yaşındaki ünlü oyuncu Gülşah Çomoğlu, hayatını kaybetti. 2 yaşındaki bir kızı olan Çomoğlu’nun vefat haberi sevenlerini yasa boğdu.

HAYATINI KAYBETTİ

Fox Tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma Beni dizisinde rol alan Gülşah Çomoğlu’ndan acı haber geldi. 2 yıldır kanser tedavisi gören 38 yaşındaki ünlü oyuncu hayata gözlerini yumdu.

ACI HABERİ PAYLAŞTI

Kızılcık Şerbeti’nde hayat verdiği Nursema karakteri ile dikkat çeken Ceren Karakoç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla üzüntüsünü belirtti. Karakoç, arkadaşının bir fotoğrafını paylaşarak; ‘Ah Gülşah güzel arkadaşım. Sen beni bitirdin. Gittiğin yer incitmesin seni.’ notunu düştü.

GÜLŞAH ÇOMOĞLU KİMDİR?

Gülşah Çomoğlu, ilk olarak olarak Fox Tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma Beni dizisinde rol almıştı. Bu dizide bir çok sezon rol almış olan oyuncu ardından ise Aşkın Bedeli isimli dizide oyunculuğuna devam etmişti.

Yüksek Sosyete dizisinde Begüm karakterine hayat veren ünlü isim son olarak Kasaba Doktoru dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştı.