Magazin

Ünlü oyuncu Ezgi Mola iddiaları doğruladı: Hamile olduğunu açıkladı!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola 8 Mayıs’ta 5 yıllık sevgilisi işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlenmişti. Çıkan hamilelik iddialarına ilişkin açıklama yapan Mola, hamile olduğunu duyurdu. Ünlü oyuncu gelen soranlara “Evet hamileyim, şu an çok erken. Sağlıkla gelsin” dedi.

Masumlar Apartmanı ve Erşan Kuneri gibi birçok başarılı yapımda yer alan Ezgi Mola, hamile olduğunu açıkladı. 8 Mayıs’ta 5 yıllık sevgilisi işletmeci Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturan çiftin bebek beklediği iddiaları ortaya atılmıştı.

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURDU

Nikahın ardından çıkan hamilelik iddiasını yalanlayan çiftten Ezgi Mola, Levent’teki menajerlik ofisine girerken görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Mola, hamilelik müjdesi verdi.

“HAMİLEYİM, CİNSİYETİ BELLİ DEĞİL”

Magazin Sonic tarafından görüntülenen ve basın mensuplarının “Bebek bekliyor musunuz?” sorusuna cevap vererek “Evet hamileyim, şu an çok erken. Sağlıkla gelsin” diyen oyuncu, hamileliğin başında olduğunu ve cinsiyeti henüz bilmediğini söyledi. Ailelerinin hamilelik müjdesini bildiğini ve eşinin çok mutlu olduğunu belirten Mola, “Arkadaşlarımız da sizin sayenizde öğrenecek” dedi.

Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız nikah masasına oturan Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çiftinin bebek beklediği iddia edilmiş ancak Aksakallı iddiayı yalanlayarak “Zamanı gelince” demişti.