Magazin

Ünlü oyuncu botla kayboldu!

Ünlü oyuncu Naya Rivera hakkında flaş iddia ortaya çıktı. Ünlü isim açıldığı botla çarşamba günü kayboldu. Ödüllü dizi Glee'deki Santana Lopez karakteri ile bilinen Naya Rivera'nın 4 yaşındaki oğlu bulunurken arama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

Glee’deki Santana Lopez rolüyle tanınan Naya Marie Rivera çarşamba günü gölde çıktığı bot gezisinin ardından kaybolduğu öğrenildi.

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ventura County Şerif’in bürosu çarşamba günü geç saatlerde Naya Rivera’nın kayıp olarak bildirildiğini ve arama kurtarma operasyonunun devam ettiğini söyledi.

ÜNLÜ OYUNCUNUN ÖLDÜĞÜ TAHMİN EDİLİYOR

Ünlü oyuncunun oğlu botta uyur halde bulundu, Rivera bulunamadı. Şerif 33 yaşındaki aktris/şarkıcının öldüğünü tahmin ediyor.

33 yaşındaki Rivera ve dört yaşındaki oğlunun öğleden sonra bir tekne kiraladığını ve gölde boğulmuş olabileceklerinin düşünüldüğü belirtildi. ABD medyası, çocuğun olaydan yaklaşık üç saat sonra başka bir kayıkçı tarafından teknede yalnız bulunduğu ve durumunun iyi olduğunu ifade etti. Çocuğun yetkililere kendisinin ve annesinin yüzdüğünü ancak annesinin asla tekneye geri dönmediğini söylediği açıklandı.

Etiketler

İlgili Makaleler