Magazin

Ünlü modelin içinde bulunduğu taksi denize uçtu!

Ünlü manken Ece Su Üçkan’ın içinde bulunduğu taksi denize uçtu. Feci kaza, dün İstanbul Kadıköy’de meydana geldi. Uçkan’ın içinde bulunduğu taksi, sürücüsünün hakimiyetini kaybetmesiyle birlikte denize düştü. Uçkan yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Kaza, dün saat 22.30 sıralarında Kadıköy Kalamış Marina’da meydana geldi. 22 yaşındaki model Ece Su Uçkan’ın bulunduğu taksi denize düştü. Yaşadıklarını anlatan Uçkan, “Suyun altındaydık. Bir anda yüzüp canımızı kurtarmak zorunda kaldık” dedi.

Olay dün saat 22.30 sıralarında Kadıköy Kalamış Marina’da meydana geldi. 22 yaşındaki model Ece Su Uçkan, Ahmet Kaya yönetimindeki taksiye bindi. Marina’ya giren taksi, ilerlerken sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesiyle denize düştü.

TAKSİ SUYA GÖMÜLDÜ

Taksi kısa sürede suya gömüldü. Ece Su Uçkan ve taksi sürücüsü kendi imkânlarıyla araçtan çıktı. Sukan ve taksici yüzerek kıyıya ulaştı. İhbar üzerine olay yerine polis, sahil güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan taksi sürücüsü ve Uçkan ifade vermek üzere polis merkezine gitti.

YAŞADIKLARINI ANLATTI

Ece Su Uçkan, “Araçla 2,5 metre uçtuk. Suyun altındaydık. Bir anda yüzüp canımızı kurtarmak zorunda kaldık. Ama şu an taksici bey çok iyi ben de çok iyiyim ucuz kurtulduk. Yüzerek çıktık. Zaten su vardı. Direk kapıyı açtığımızda suyun içinden kendimizi kurtarmak zorunda kaldık” dedi. Taksi ise sabah saatlerinde denizden çıkarıldı.