Magazin

Ünlü modelin evlat acısı! 24 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti

Ünlü model Stephanie Seymour, evlat acısı yaşadı. Stephanie Seymour ile eşi Peter Brant’ın 24 yaşındaki oğlu Harry Brant, uyuşturucu nedeniyle komaya girerek hayatını kaybetti. Harry Brant, uzun süredir kötü alışkanlıklarıyla mücadele ediyordu.

Annesi gibi modellik yapan Harry Brant, aşırı dozda uyuşturucu nedeniyle komaya girmiş ve tedavi altına alınmıştı. Ancak Harry Brant, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata veda etti. Ailesi yaptığı açıklamada Harry Brant’ın 24 yıllık ömründe birçok şey başardığını ancak daha neler yapabileceğini görme şansı olmadığını belirtti. Stephanie Seymour ve eşi Peter Brant’in açıklamasında, Harry Brant’in kaybının kendileri için sonsuza kadar sürecek bir üzüntü olduğunu belirtti.

AİLESİ TARAFINDAN AÇIKLAMA YAPILDI

Harry Brant, uzun süredir kötü alışkanlıklarıyla mücadele ediyordu. Ailesinin açıklamasında “Harry sadece bizim oğlumuz değildi. Aynı zamanda harika bir kardeş, sevgi dolu bir torun, en sevilen amca ve ilgili bir arkadaştı” denildi. Harry Brant, birçok ünlü dergi için kapak pozları vermişti.

BABASININ 2. EVLAT ACISI

Harry Brant’in ölümü, babası Peter Grant için aynı acıyı ikinci kez yaşamak anlamına geliyor. Peter Brant’in bir önceki evliliğinden dünyaya gelen oğlu 2019’da 49 yaşındayken hayata veda etmişti.