Magazin

Ünlü Modacı Nur Yerlitaş 'Modaevi' hakkında çıkan haberlere isyan etti!

Ünlülerin modacısı Nur Yerlitaş Nişantaşı’nda bulunan modaevini kapatacağı yönünde çıkan haberlere ‘asılsızdır’ dedi. Öte yandan sağlık durumuna ilişkin 15 günde bir kemoterapi gördüğünü ifade etti. 

Nişantaşı’ndaki modaevini kapatacağı iddia edilen modacı Nur Yerlitaş, ‘Magazin Noteri’ programına ilginç açıklamalarda bulundu.

Modacı Nur Yerlitaş, “kanser hastalığı nedeniyle artık dostlarına vakit ayıracağı ve Nişantaşı’ndaki modaevini kapacağı” iddiasına açıklık getirdi.

‘MODAEVİMİ KAPATSAM BASINA KENDİM AÇIKLARIM’

‘Magazin Noteri’ canlı yayınına katılarak Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın sorularını yanıtlayan modacı, “Haberi yapan kişiyi tanımıyorum ancak bu haberler gerçek değil. Modaevimle ilgili gelişen hiçbir şey yok. Modaevimi kapatsam basına kendim açıklarım. Bunları nereden uydurduklarını anlayamıyorum. Yanımda 10 kişi çalışıyor ve hepsi işlerinin başında. Ben de hepsinin başındayım” ifadelerini kullandı.

NUR YERLİTAŞ’IN SAĞLIK DURUMU

Sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunan Nur Yerlitaş, “15 günde bir kemoterapi görmeye devam ediyorum. Sabahtan geceye kadar 35’e yakın ilaç kullanıyordum ancak son zamanlarda sayısı biraz düştü” şeklinde konuştu.

DİNLENMEYE ÇEKİLMİŞTİ

Geçmiş dönemde beyin tümörü teşhisi konan ünlü modacı, iki kez ameliyat geçirmişti. Yerlitaş, bu ameliyatların ardından bir süre inzivaya çekilmişti.

Bir cevap yazın