GündemMagazin

Ünlü manken Tuğba Özay’dan kötü haber! Yangın haberi sonrası felç geçirdi

Ünlü manken Tuğba Özay’dan kötü haber geldi. 43 yaşındaki manken Tuğba Özay Antalya’nın Manavgat ilçesinde 4 ayrı noktada çıkan yangın haberi sonrası sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Tuğba Özay sosyal medya hesabı İnstagram’dn felç geçirdiğini duyurdu.

TURİZM CENNETİMİZDEN KÖTÜ HABER

Türkiye dün öğle saatlerinde turizm cenneti Antalya Manavgat’tan gelen son dakika felaket haberiyle sarsıldı. Evrenseki’de başlayan ve Kalemler, Yeniköy, Çolaklı ve Yavrudoğan mahallelerine sıçrayan yangın, yerleşim yerlerine de sirayet etti. Sabah saatlerinde bir açıklama daha yapan Bakan Pakdemirli, Manavgat’taki yangının kontrol altına alındığını, Akseki’deki yangının ise devam ettiğini duyurdu.

Bu sabah saatlerinde ilk uçakla İstanbul’dan Antalya’ya giden Tuğba Özay, yangın sonrası çiftliğinin yandığını görünce sinir krizi geçirdi.

ÜNLÜ MANKEN FELÇ GEÇİRDİ

Hastaneye kaldırılan Özay, “Çiftliğimiz yandı. Beni hastaneye kaldırdılar. Felç geçirdim. Kollarım ve ayaklarım tutmuyor” diyerek sevenlerini üzdü.Bakan Bekir Pakdemirli, Antalya Akseki’deki yangında 1 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.