Magazin

Ünlü isimden şok itiraf: “Fiziksel istismara uğradım.”

Amerikalı manken Paris Hilton, bir belgeselde yayınlanan açıklamasında gençken kaldığı yatılı okulda görevliler tarafından fiziksel istismara uğradığını açıkladı.

Hilton otellerinin varisi ABD’li ünlü manken Paris Hilton bir belgesel için yaptığı söyleşide herkesi şaşırtan bir açıklamada bulundu. Ergenlik döneminde Utah eyaletinde kayıtlı olduğu yatılı okulda fiziksel ve zihinsel istismara uğradığını açıklayan ünlü manken; “Gerçeği çok uzun süre sakladım. Fakat dönüştüğüm güçlü kadınla gurur duyuyorum. İnsanlar hayatımdaki her şeyin benim açımdan kolay olduğunu sanabilir ama dünyaya gerçekten kim olduğumu göstermek istiyorum” dedi.

Kendisi hakkında çekilen ‘This Is Paris’ belgeselinde yaşadığı istismarı ve sonrasını anlatan Hilton; “Panik atak geçiriyordum ve her gün ağlıyordum. Çok mutsuzdum. Kendimi mahkum gibi hissediyordum ve hayattan nefret ediyordum. Ailemle konuşma fırsatım gerçekten olmuyordu. Dış dünyadan soyutlanmıştık ve aileme olanları anlatmaya çalıştığımda başım o kadar belaya girdi ki tekrar söylemekten korktum. Telefonu alıp ya da yazdığım mektupları yırtarak, ‘Kimse sana inanmayacak’ diyorlardı. Her yerden daha kötü olacağını biliyordum” diye konuştu.

İşkence gördüğünü de ifadelerine ekleyen ünlü manken; “Bir okul olması gerekiyordu ancak dersler hiç de odak noktası değildi. Uyandığım andan uyuduğum ana kadar bütün gün bana bağırıyor, beni azarlıyor, sürekli işkence ediyorlardı. Orada çalışanlar korkunç şeyler söylediler. Sürekli kötü hissetmeme neden oldular ve bana zorbalık ediyorlardı. Bence onların amacı bizi ruhen parçalamaktı. Fiziksel olarak istismar ediyorlardı, vuruyorlardı ve boğuyorlardı. İtaatsizlik etmekten korkalım diye çocuklara korku aşılıyorlardı” dedi.