Gündem

Ünlü isimden acı haber! Evinde ölü bulunuldu

Alınan son dakika bilgisine göre Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu’ndan kötü haber geldi. Ünlü iş insanı Oğuzhan Sarıoğlu’nun bir süredir koronavirüs tedavisi gördüğü ve Cihangir’de yaşadığı evde ölü bulunduğu öğrenildi.

KESİN ÖLÜM NEDENİ İNCELENİYOR

Sarıoğlu’ndan bir süredir haber alamayan arkadaşı sabah saatlerinde evine gitti. Kapı zilini uzun süre çalmasına rağmen kapı açılmayınca çilingir çağrıldı. Çilingir yardımıyla içeri giren arkadaşı, Oğuzhan Sarıoğlu’nun koltukta hareketsiz yattığını görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Sarıoğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Bir süredir evde koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenilen Sarıoğlu’nun kesim ölüm nedeninin belirlenmesi için inceleme sürüyor.

Oğuzhan Sarıoğlu’nun komşusu Mustafa Selvi “Dün akşam kendisiyle görüşmüştük. Geçtiğimiz Cumartesi koronavirüs’e yakalandığını öğrendik. Bugün sabah saatlerinde eve geldik kapıyı açmadı. Kendisinin bir yere gitmiş olduğunu düşündük. Sonra çilingir yardımıyla kapıyı açtık. Hayatını kaybetmiş. Ailesi Çanakkale’de onlarda aynı hastalığa yakalanmış İstanbul’a gelemiyorlar” dedi.