Magazin

Ünlü isim otelde çıplak halde ölü bulundu!

Ünlü cinsel sağlık uzmanı 26 yaşındaki Anna Ambartsumyan’ın yerel medyadan alınan bilgilere göre Rusya’nın başkenti Moskova'da kaldığı 5 yıldızlı bir otelde yatakta çırılçıplak halde ölü bulunduğu öğrenildi.

Rusya’da Popüler TV psikoloğu ve cinsel sağlık uzmanı Anna Ambartsumyan’dan kötü haber geldi. Ünlü isim Moskova’da kaldığı 5 yıldızlı otelde çıplak halde otel görevlileri tarafından ölü bulundu.

8 SAAT ÖNCE ÖLMÜŞ

Otel görevlileri tarafından bulunmadan yaklaşık 8 saat önce öldüğünü ve çıplak cesedinin yanında bir el çantası ve siyah bir elbise olduğu ifade edildi. Ambartsumyan’ın ölüm nedeninin belirlenebilmesi için çalışmaların sürdüğü ve kaldığı otel odasını ziyaret eden bir erkeğin kimliğinin belirlenmeye çalışıldığı belirtildi. Ayrıca, sosyal medyada yaklaşık 370 bin takipçisi olan Ambartsumyan’ın otel odasında bulunan şüpheli reçetesiz hapların da analiz için gönderildiği belirtildi.

İŞ ADAMIYLA EVLİ

Ayrıca haberde, bir avukatın Ambartsumyan’ın günde 20 defaya kadar arayan alacaklılar tarafından tehdit edildiğini söylediği bilgisine yer verildi. Kendisine arabalar ve ev hediye eden iş adamları olduğu ifade edilen Ambartsumyan’ın Ruslan isimli bir iş adamıyla evli olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu