Magazin

Ünlü isim o haberi alınca canına kıydı!

14 Yaşındayken uğradığı cinsel istismarın etkilerini yıllardır üzerinden atamayan Amerikalı ünlü model ve dövme sanatçısı Daisy Coleman, erkek arkadaşıyla görüntülü konuşurken intihar etti.

14 yaşındayken yaşadığı cinsel istismarın bıraktığı ruhsal yaralar ile yaşamına devam etmeye çalışan model ve dövme sanatçısı Daisy Coleman, geçtiğimiz günlerde bilgi almak için gittiği doktorundan çocuk sahibi olamayacağını öğrendi.

Yaşadığı olayların üzerine bir de çocuk sahibi olamayacağını öğrenen Coleman, erkek arkadaşıyla görüntülü konuşurken ateşli silahla kendini vurdu.

2016 yılında Netflix’in belgesel programında yaşadıklarını anlatan ünlü model aralık ayından beri de hayranı olduğunu öne süren gizli biri tarafından taciz mesajları alıyordu.

ANNESİ THE SUN GAZETESİNE KONUŞTU

Daisy Coleman’in intiharından sonra İngiliz The Sun’ın görüşme talebini kabul eden acılı anne kızının hayalleri ile ilgili konuştu. Daha birkaç gün önce müzik albümü çıkarmaktan bahsettiklerini belirten anne; “Tüm yaşadıklarının üzerine insanların onu anlamaması ve çocuk sahibi olamayacağını öğrenmesi hayatına kıymasına sebep oldu” dedi.