Magazin

Ünlü çiftin 8 aylık bebeği hayatını kaybetti!

Eski futbolcu Ashley Cain ve Safiyya Vorajee çifti acı haberi duyurdu. Ünlü çiftin doğduktan sonra bir süre sonra lösemi teşhisi konulan 8 aylık bebekleri hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından açıklayam Cain, “Huzur içinde uyu prenses. Cennette seni tekrar kollarıma alana kadar, seni hep kalbimde taşıyacağım” ifadelerini kullandı

Çiftin geçtiğimiz yıl kucaklarına aldıkları kızları Azaylia’yı doğduktan kısa bir süre sonra lösemi teşhisi konuldu. Çocuklarının yaşaması için ellerinden geleni yapan Ashley Cain ve Safiyya Vorajee’den önceki gün acı haber geldi. Ünlü çiftin bebekleri hayatını kaybetti.

Kızıyla birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Vorajee, “Sen benim meleğimsin, kalp atışımsın. Huzur içinde uyu benim değerli bebeğim. Kalbime yazılmış bir el yazısı gibi hep benimle olacaksın” diye yazdı.

Cain de kızı Azaylia kucağındayken çekilen bu fotoğrafı, “Huzur içinde uyu prenses. Cennette seni tekrar kollarıma alana kadar, seni hep kalbimde taşıyacağım” sözleriyle paylaştı. Ünlü çiftin fotoğraflarına takipçilerinden taziye mesajları yağdı.