Kamu

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) 21 personel alımı yapacak!

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü (BOREN) ilan.gov.tr internet sitesi üzerinden 21 personel alımı yapacağını duyurdu. BOREN Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre, farklı alanlarda araştırmalar yapacak personeller alınacak. Başvurular başlamış olup 06.12.2019 tarihine kadar devam edecektir.

Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü Başkanlığının resmi alım ilanı şöyle;

SP-2019/2 BOREN SÜRELİ PERSONEL (ARAŞTIRMACI) İSTİHDAMI İLANI

Enstitümüz Ar-Ge Merkezi (Ankara) bünyesinde aşağıda belirtilen başvuru alanlarında yürütülecek Ar-Ge projeleri kapsamında proje süreleri ile sınırlı olarak istihdam edilmek üzere Süreli Personele (Araştırmacı) ihtiyaç duyulmaktadır. Araştırmacılar, 15/7/2018 tarihli ve 30479 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 687. maddesinin 2. fıkrasına göre belirli süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılacak olup, sözleşme ücretleri araştırmacının eğitim düzeyi ve deneyimi baz alınarak Enstitümüzce tespit edilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI:

1) Başvuru yapılan alanda yeterli bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olmak.

2) Başvuru yapılan alanla ilgili en az iki yıl deneyime sahip olmak ve/veya proje/tez çalışması yapmış veya yürütmüş olmak.

3) Yükseköğretim kurumlarının; Mühendislik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Eczacılık bölümlerinin veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının birinden mezun olmak.

4) ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS)’nda (İngilizce) en az (D) düzeyinde puan almış olmak veya dil yeterliliği bakımından buna denkliği ÖSYM tarafından kabul edilen başka bir belgeye sahip olmak (Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) puanı da kabul edilecektir).

Özel Koşullar:

1) Çalışma konularıyla ilgili çalışma düzeneği ve test sistemlerini kurabilmek, güncel çalışmaları takip edebilmek.

2) Farklı konularda aynı anda çalışma motivasyonuna sahip olmak.

3) Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak.

4) Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilmek.

5) Seyahat engeli bulunmamak.

6) Öğrenmeye hevesli ve takım çalışmasına yatkın olmak.

7) Ofis ve işletim sistemi programlarına hâkim olmak.

8) Tasarım, proses geliştirme, prototip üretimi, test ve karakterizasyon çalışmalarını yapabilmek (tercihen).

Başvurular, Enstitümüz www.boren.gov.tr internet sitesinden “Başvuru Formu” doldurularak

Özgeçmiş (CV) eklenmek suretiyle yapılacaktır. Bir aday yalnız bir alan için başvuru yapabilecektir. Başvurusu uygun değerlendirilenler, son başvuru tarihi beklenmeksizin ve en geç 10/01/2020 tarihine kadar görüşmeye davet edilecektir. Bu nedenle, erken başvuru yapılması tavsiye edilmektedir. Adaylara, başvuru sonuçları hakkında ayrıca bir ilan veya bildirim yapılmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı