Genel

Uçakta rezalet yaşandı. Ünlü sporcu paylaştı!

Ünlü sporcu, uçakta şahit olduğu olayı videoya çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Amerikalı plaj voleybolu yıldızı Stafford Slick, uçakta tuvalete yakın bir koltukta seyahat ediyordu. 

Bir süre sonra tuvaletin önünde kuyruk oluştuğunu fark etti. 34 yaşındaki sporcu, tuvaletin uzun bir süre boyunca boşalmamasıyla sabırsızlanmaya başlayan insanları videoya çekmeye başladı.

Lavaboyu kullanmak isteyen yolcular ve uçuş görevlileri tuvaletin kapısını 10 dakika boyunca ısrarla çaldı. Kapının açılmasıyla uçakta yaşanan rezil olay ortaya çıktı.

Tuvaletten aynı renkte kıyafetleriyle bir kadın bir de erkek çıktı. Çift, kendilerine bakan meraklı gözlere aldırmadan sakince yürüyerek uçaktaki koltuklarına oturdu. Instagram’da 12 bini aşkın takipçisi olan Stafford Slick, yaşanan rezaleti “Bu kadınlar 10 dakikadır kapının önünde sıra bekliyordu. Sonra bunlar oldu…” notuyla paylaştı. Amerikalı sporcu daha sonra “Birçok defa uçağa bindim, böyle bir şey ilk kez başıma geliyor…” yazarak yaşadığı tuhaf olayı dile getirdi. Stafford Slick’in Instagram hikayesi bölümünde paylaştığı olay, daha sonra farklı hesaplar tarafından da paylaşıldı.

7 milyon takipçisi olan bir sosyal medya hesabı tarafından da paylaşılan olay, büyük tepki çekti. Sporcunun hangi havayollarına ait bir uçakta olduğu ve nereye seyahat ettiği bilinmiyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu