Magazin

Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Üç Kuruş’un ilk oyuncusu belli oldu

Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak? Show TV ekranlarının uzun soluklu dizisi Çukur’un final yapmasıyla ardından başlayacak olan Üç Kuruş dizisi merak konusu oldu. Merakla beklenen dizinin ilk oyuncusu belli oldu. Taner Ölmez’le görüşülen diziyle Uraz Kaygılaroğlu el sıkıştı.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Taner Ölmez’le görüşülen diziyle Uraz Kaygılaroğlu’nun el sıkıştığı ortaya çıktı. Son olarak Sefirin Kızı’nda rol alan Kaygılaroğlu bu yaz boyu Erşan Kuneri dizisinde de kamera karşısına geçecek.

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çukur’un ekranlara veda etmesinin ardından gelen haber ile yine Ay Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği ”Üç Kuruş” adlı dizi için hazırlıklara başlandığı belirtilmişti. Yeni dizinin Çukur ve İçerde gibi gibi fenomen diziler ile aynı kulvarda olacağı da öne sürülen iddialar arasında. Henüz Üç Kuruş dizisinin başlayacağı zamana ilişkin net bir bilgi bulunmazken yeni sezonda Show TV ekranlarında yayın hayatına başlaması planlanıyor.

OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU MU?

Ay Yapım tarafından Çukur’un yerine ”Üç Kuruş” adlı bir dizi hazırlandığı ve dizinin başrollerinde ise 3 erkek oyuncunun yer alacağı öğrenildi. Aynı zamanda dizinin başrolü için geçtiğimiz hafta ekranlara veda eden Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterine hayat veren oyuncu Taner Ölmez’e teklif götürüldüğü iddia edildi. Henüz başarılı oyuncudan konuya ilişkin bir açıklama gelmedi.

Öte yandan Çukur dizisinde sergilediği performans ile büyük beğeni toplayan Aras Bulut İynemli yer alıp, almayacağı ise merak konusu olamaya devam ediyor.