Gündem

Türkiye İş Bankası’ndan çılgın kampanya: her referans koduna 250 TL hediye ediyor! Üstelik beklemek yok, hemen hesapta!

Son zamanlardaki kampanyaları ile dikkat çeken Türkiye İş Bankası, bu kampanyaları arasına bir de 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek olan referans kampanyası ekledi. Referans kampanyası kapsamında 500 TL’ye varan MaxiPuanlar hediye etmeye hazırlanan Türkiye İş Bankası, kampanyasının detaylarını kamuoyu ile paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN REFERANS KAMPANYASI BAŞLADI

Yeni referans kampanyası kapsamına tüm banka müşterilerine seslenen Türkiye İş Bankası, 31 Ekim 2022 tarihine kadar referans kodu ile herhangi bir emekli yakının Türkiye İş Bankası’na taşıyacak olan müşterilerine referans başı 250 TL olmak üzere, toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan hediye edeceğini açıkladı. Bu kampanyadan ödül kazanabilmek için 10 Haziran 2022 tarihi itibariyle maaşını bankadan almayan emeklilere kampanya kapsamında referans olunabileceğini açıklayan Türkiye İş Bankası, aynı zamanda 1 Nisan 2022 tarihinden sonra başka bankadan maaş almaya başlamış olan, ancak geçmişti Türkiye İş Bankası’ndan maaş alan kişilere de referans olunabileceğinin altını çizdi.

REFERANS KODUNU ALAN EMEKLİNİN BANKAYA BİLGİ VERMESİ ŞART

Referans kodlarını Maximum Mobil içerisinden müşterilerine sunan Türkiye İş Bankası, alınan referans kodlarının emekli maaşını taşıyacak olan yakına iletilmesi gerektiğini ve emekli yakının ise, mesaj ile bankaya bilgi vermesinin şart olduğunu açıkladı. Türkiye İş Bankası, kampanyaya gönderilecek olan referans kodlarının; “SGK emekli maaşlarını İş Bankası’na taşımaları, ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak yakınlarından aldıkları Referans Kodunu ekleyip 4402’ye SMS atmaları gerekmektedir. (Örnek: Referans Kodu ‘12A4C’ ise büyük harflerle REFERANS yazıp bir boşluk bırakılarak referans kodu 4402’ye SMS gönderilmelidir ‘REFERANS 12A4C’)” şeklinde gönderilebileceğini örnekler ile yayınladığı kampanya duyurusunda açıkladı.

KAZANILAN PAZARAMA MAXİPUANLAR ÜÇ AY GEÇERLİ

Öte yandan Pazarama MaxiPuan’larının son kullanma tarihini puan yükleme tarihini takip eden 3. ayın sonu olarak belirleyen Türkiye İş Bankası, kampanya kapsamında elde edilen Pazarama MaxiPuanların yalnızca Maximum Mobil’de yer alan Pazarama dijital platformundan yapılan satın alma işlemlerinde kullanılabileceğini kamuoyuna bildirdi.