Ekonomi

Türkiye İş Bankası İstanbul, Ankara ve Antalya’da icralık gayrimenkul satışına başladı: Site içi daireler 1 milyon 900 bin TL’den satışa çıktı!

Türkiye İş Bankası anlaşmada olduğu yasal ihale platformlarından birisi olan Intengo üzerinden üç yeni ihale düzenlediğini bildirerek ayrıntıları paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN İSTANBUL’DA SATILIK DAİRE İLANI!

Türkiye İş Bankası anlaşmada olduğu yasal ihale platformlarından Intengo üzerinden yeni bir ihale düzenlediğini açıkladı. İhale kapsamında İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü fiyat teklifine açtığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası’nın İstanbul’da satışa çıkarmış olduğu icralık gayrimenkulün daire nitelikli olduğu öğrenildi. Site içinde bulunan dairenin toplam kullanım alanını 105 metrekare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 900 bin TL, ihale katılım bedelini ise 95 bin TL olarak bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN ANKARA’DA SATILIK DAİRE İLANI!

Türkiye İş Bankası anlaşmada olduğu yasal ihale platformlarından Intengo üzerinden yeni bir ihale düzenlediğini açıkladı. İhale kapsamında Ankara ilinin Pursaklar ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü fiyat teklifine açtığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası’nın Ankara’da satışa çıkarmış olduğu icralık gayrimenkulün daire nitelikli olduğu öğrenildi. Site içinde bulunan dairenin toplam kullanım alanını 195 metrekare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 800 bin TL, ihale katılım bedelini ise 90 bin TL olarak bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN ANTALYA’DA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Türkiye İş Bankası anlaşmada olduğu yasal ihale platformlarından Intengo üzerinden yeni bir ihale düzenlediğini açıkladı. İhale kapsamında Antalya ilinin Finike ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü fiyat teklifine açtığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası’nın Antalya’da satışa çıkarmış olduğu icralık gayrimenkulün dükkan nitelikli olduğu öğrenildi. Site içinde bulunan asma katlı dükkanın toplam kullanım alanını 170 metrekare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 620 bin TL, ihale katılım bedelini ise 31 bin TL olarak bildirdi.