Gündem

Turkcell’den tek tıka dört ay boyunca devam edecek aylık 2 GB internet hediye! Üstelik kampanya için Turkcell’in internet sitesine girmek yetiyor…

Türkiye’de haberleşme alanında güçlü olan şirketlerden biri olan Turkcell, yeni müşterilerine özel avantajlı bir kampanyanın duyurusunu gerçekleştirdi. Yen, kampanyası kapsamında müşterilerine 8 GB’lık internet hediyesi hazırlayan Turkcell, kampanya şartlarına ilişkin bir duyuru yayınladı. Öte yandan Turkcell’in kampanyasından yararlanmak için gerekli olan şartlar da bu duyuru ile ortaya çıktı.

TURKCELL’DEN YENİ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL 2 GB HEDİYE

Yeni müşterilerine yönelik sık sık avantajlı kampanyalar düzenleyen şirketlerden bir olan Turkcell, bu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Kampanyası kapsamında resmi web sitesinden numara taşıma talebinde bulunan yeni müşterilerine hediye internet vereceğini açıklayan Turkcell, numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan abonelerin 4 ay boyunca geçerli olacak olan aylık 2 GB hediye internet vereceğini açıkladı. Kampanya kapsamında yapılan başvuruların adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerektiğinin altını çizen Turkcell, sadece internet üzerinden başvuru yapan yeni müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğini açıkladı.

TURKCELL’İN YENİ KAMPANYASINDAN HER NUMARA BİR KEZ YARARLANABİLİYOR

Kampanyası kapsamında detaylı bir duyuru metni yayınlamış olan Turkcell, yayınladığı duyuru metninde bir cep telefonu numarasının bu kampanyadan yalnızca bir kez olacak şekilde yararlanabileceği bilgisine yer verdi. Aylık olarak hediye edeceği 2 GB internetin sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacağını belirten Turkcell, bu hediyelerin 3. şahıslara transfer edilemeyeceğinin altını çizdi. Aynı zamanda hediye ettiği kampanya kapsamında aynı dönem içerisinde kullanılmayan GB’ların diğer aya geçmeyeceğini belirten Turkcell, 23 Kasım’dan önce yapılacak olan yeni müşteri kayıtlarında 6 ay 1 GB hediyesi; 23 Kasım’dan sonra yapılacak olan yeni müşteri kayıtlarında ise 4 ay 2 GB hediyesinin geçerli olacağını duyurdu.