Magazin

Türk ünlülerin Covid-19 sınavı: Bu ünlülerin hepsinin test sonucu pozitif çıktı!

Corona virüsü ile mücadele devam ediyor. Salgında Türk ünlülerden de test sonuçları ile ilgili olarak haberler geliyor. Son olarak ünlü sunucu Nevşin Mengü‘nün 3 Biontech aşısına rağmen corona virüsüne yakalandığı öğrenildi.

Bu sene pek çok ünlü corona virüsüne yakalandı.

Corona virüsüne yakalanan ünlüler

Cemal Can Canseven

Şubat ayında Cemal Can Canseven yaptırdığı korona testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurarak ‘Evde karantina sürecim başladı, ilaçlarımı almaya başladım’ dedi
Oyuncu Gonca Vuslateri Nisan ayında yaptığı açıklamada “Sonuç: pozitif. Herkes kendine dikkat etsin. Sıfır anksiyete geçirmeden geçsin gitsin. Amin. Korkeyrum” dedi.

Murat Boz

Murat Boz’da Nisan ayında corona virüsü geçirdi. Ünlü isim sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ‘Herkese selam, Covid 19 pozitif olduğuma dair Haberler ne yazık ki doğru. Bugün karantinanın 4. gününde evimde dinleniyorum, durumum iyi. Lütfen önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.’ İfadelerini kullandı.

Seda Bakan

Oyuncu Seda Bakan corona virüsü hastalığını geçirmiş ancak aylarca koku alamadığını söylemişti. Güzel oyuncu açıklamasında, “Hastalığın üzerinden 8 ay geçti ama halen koku alamıyorum. 1 ay daha bekleyeceğim. Eğer bu sıkıntım geçmezse doktora gideceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Tolgahan Sayışman


Tolgahan Sayışman geçtiğimiz Mart ayında corona virüsüne yakalandı, “Az önce Covid-19 olduğumu öğrendim. Bir süredir evde tedavi görüyordum. Yapılan testler negatifti. Ancak bugün son olarak yaptırdığım test pozitif çıktı. Yeni mutasyonlu virüs testlerde ilk etapta pozitif gözükmeyebiliyormuş. Tedavime hastanede devam etme kararı aldık. Herkesi çok daha dikkatli olmaya davet ediyorum. Herkese sağlık günler temenni ediyorum.” dedi.

Nevşin Mengü

 

Nevşin Mengü sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada 3 doz corona virüsü aşısı olmasına rağmen testinin pozitif çıktığını duyurdu. Mengü açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Covid-19 pozitifim maalesef. 3 doz Biontech olmuş olmama rağmen pek de hafif geçmiyor. Bendeki semptomu baş ağrısı oldu. Hastalığı geçirmiş arkadaşlar, tavsiyeniz varsa alırım”

Corona virüsüne yakalanan diğer ünlüler

Okan Karacan
Ali Sunal
Hazal Kaya
Melis Sezen
Deniz Akkaya
Murat Yıldırım
Emre Kınay
Yağmur Tanrısevsin
Deniz Baysal Yurtçu
Gülçin Ergül
Şevket Çoruh
Eda Ece
Demet Akalın
Emina Jahovic
Başak Sayan
Burak Deniz