Ekonomi

Türk Telekom müşterileri için duyurdu: Nisan ayından itibaren bu ücretler ödenecek!

Türk Telekom resmi internet sayfası üzerinden fiyat düzenlemesini duyurdu. Kurum tarafından yapılan açıklamada 1 Nisan tarihinden itibaren uygulanmaya başlanan yeni tarife ücretleri bildirildi. Peki, Türk Telekom 2021 yılı için geçerli ücretler nelerdir? İşte güncel Noktadan Noktaya Metro Ethernet, Noktadan Noktaya G.SHDSL, Noktadan Noktaya ADSL, Fiberlink, ATM ve Frame Relay tarife ücretleri…

Türk Telekom müşterilerini ilgilendiren önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan açıklamaya göre, taahhütsüz müşteriler için 2021 fiyat düzenlemesi yapıldı.

Kurum tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

1 Nisan 2021 itibari ile geçerli olmak üzere Noktadan Noktaya Metro Ethernet, Noktadan Noktaya G.SHDSL, Noktadan Noktaya ADSL, Fiberlink, ATM ve Frame Relay tarife ücretlerinde fiyat düzenlemesi yapılacaktır.
Kampanyalara katılım sağlamış, taahhütleri devam eden müşterilerimiz ve 1 Nisan 2021’e kadar kampanyalara katılım yoluyla Türk Telekom abonesi olacak müşterilerimiz taahhütleri süresince fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhüt sürenizin bitiminden sonra paketinizin güncel tarife ücreti üzerinden ücretlendirileceksiniz.

Taahhütsüz müşterilerimiz için 1 Nisan 2021 tarihi itibari ile geçerli olacak tarife ücretlerini görmek için tıklayınız.