EkonomiGündem

Türk Telekom hatta sahip olanlar dikkat: 1500 TL iade edilecek!

Türk Telekom hattı olanlar için açıklamada bulunuldu. Akbank, Türk Telekom hat sahiplerine yönelik kampanya ve avantajlar başlattığını duyurdu. Kampanya kapsamında 1500 TL iade edilecek. 1500 TL iade yapılacak olan kampanya için gerekli şartlar belli oldu.

Akbank’tan kampanya duyurusu yapıldı. Türk Telekom hattı olanların katılım sağlayacağı kampanya, 1500 TL iade kazandıracak. Akbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre, “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez Akbanklı olanlar, vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının / talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik ödenen fatura tutarı kadar aylık maksimum 500 TL’ye, 3 ay boyunca toplam 1.500 TL’ye varan nakit iade verilecek.

AKBANK KAMPANYA KOŞULLARI VE DETAYLARI;

Kampanyadan 18 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez Akbanklı olanlar, vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının / talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik ödenen fatura tutarı kadar aylık maksimum 500 TL’ye, 3 ay boyunca toplam 1.500 TL’ye varan nakit iade kazanacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak ilk kez Akbanklı olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri yararlanabilecektir.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti 18-80 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan 18-80 yaş arasında olan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan nakit ödül, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının verilmesi ve devamında faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 10 (on) iş gününde müşterilerin vadesiz TL hesaplarına nakit olarak Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak ödenen Türk Telekom faturaları için, aylık 500 TL’ye varan nakit iadeler, fatura tutarının 500 TL’yi geçmesi durumunda aylık en fazla 500 TL, fatura tutarının 500 TL’nin altında kalması durumunda ise ödenen fatura tutarı kadar müşterilerin vadesiz TL hesaplarına Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Müşterilerimiz birden fazla Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturasını otomatik olarak ödeyebilir, bu durumda toplam ödenen tutar dikkate alınacaktır.

EN FAZLA 1500 TL ÖDÜL KAZANILACAK

Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık en fazla 500 TL, toplamda en fazla 1.500 TL nakit ödül alabilecektir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturası için Mart ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimizin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontrolleri 1 Nisan 2024’te gerçekleşecektir; Nisan ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimizin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontrolleri 1 Mart 2024’te gerçekleşecektir; Mayıs ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimizin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontrolleri 1 Haziran 2024’te gerçekleşecektir;

18.03.2024 – 31.05.2024 tarihleri arasında mobilden Akbanklı olup vadesiz hesabından ya da kredi kartından Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatı otomatik ödenen Akbanklı’lara nakit ödül iadeleri ilk otomatik ödeme fatura talimatlarının gerçekleşmesini takip eden ayın ilk 10 iş gününde vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır. Örneğin Mart ayında davet koduyla Akbanklı olan müşterilerin nakit iadesi,

Mart ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için Nisan ayının ilk 10 (on) iş gününde,

Nisan ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için Mayıs ayının ilk 10(on) iş gününde,

Mayıs ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise Haziran ayının ilk 10(on) iş gününde vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır.

Nakit ödüller müşterilerimizin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacaktır. Vadesiz hesabı uygun olmayan / vadesiz hesap sahibi olmayan müşterilerimize ödül verilemeyecektir.