Gündemİzmir Haberleri

Türk Telekom Bugün İçin Duyurdu: Dikkat! İzmir’de İnternet Kesintisi Yaşanacak

Türk Telekom resmi internet sitesinde duyurdu. İzmir’de bugün internet kesintileri yaşanacak. İzmir’de birçok ilçede gerçekleşecek olan internet kesintisi saatleri neler? Hangi ilçelerde kesilecek? Türk Telekom planlı kesintilerini resmi internet sayfası üzerinden önceden duyurdu. İşte son kesintiler…

Türk Telekom resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada yaşanacak kesintiyi duyurdu. 13.09.2021 tarihinde İzmir Karabağlar‘ da internet kesintisi yaşanacağını duyurdu. 4.5G SES, 2G SES VE DATA SERVISLERI, 3G SES VE DATA SERVISLERI, 4.5G DATA Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için, gece trafiğin en az olduğu saat diliminden önce  tamamlanmak üzere kısa süreli altyapı iyileştirme çalışması planlanmaktadır.

13.09.2021 tarihinde İzmir Bornova’da 2G DATA (GPRS) SERVISI Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için, gündüz trafiğin en az olduğu saat diliminde ve 22:30’dan önce tamamlanmak üzere kısa süreli altyapı iyileştirme çalışması planlanmaktadır.