İzmir Haberleri

Türk Kızılayı Konak Şubesi Siyasi Partileri Ziyaret Etti

24 Ekim – 4 Kasım Kızılay Haftası kapsamında Türk Kızılayı Konak Şubesi siyasi partilere ziyarette bulundu. Konak Şube Başkanı Ömür Şanlı, “Siyaset kurumu halka hizmet etmek için vardır. Biz de Dünya’nın en büyük yardım kuruluşunun temsilcileri olarak halkımızın yanındayız. Gönüllülük esaslı çalışma sistemimizde verdikleri destek için tüm siyasetçilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Türk Kızılayı’nın ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutladığı 24 Ekim-4 Kasım arasında gerçekleştirilen Kızılay Haftası İzmir’de de kutlandı. Türk Kızılayı Konak Şube Başkanı Ömür Şanlı ve yönetimi siyasi partileri ziyaret etti. Kızılay’a verdikleri destek için teşekkür eden Başkan Şanlı, Kızılay’ın geçmişten gelen önemli bir sorumluluğu ve misyonunun olduğunu bunun daha da yukarılara çıkartılması için el birliği ile çalıştıklarını söyledi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ile bir araya gelen Şanlı, Kızılay’ın Konak’taki çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yeni döneme ilişkin projeleri de anlatan Şanlı, destekleri için herkese teşekkür etti.

Şanlı, “Siyaset kurumu halka hizmet etmek için vardır. Biz de Dünya’nın en büyük yardım kuruluşunun temsilcileri olarak halkımızın yanındayız. Gönüllülük esaslı çalışma sistemimizde verdikleri destek için tüm siyasetçilerimize teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki onlar da kendi alanlarında yoğun gayret gösteriyorlar. Yardım kuruluşları ve Kızılay gibi önemli kurumlar hizmet ederken siyasi ve bürokratik ilişkilerden etkileniyorlar. İzmir’de yaptığımız çalışmalarda hem devletimizin temsilcileri hem de milletimizin temsilcileri olan siyasetçilerden büyük destek gördük. Başta Sayın Valimiz Erol Ayyıldız olmak üzere kenti yöneten tüm idarecilerimizle birlikte, omuz omuza çalışıyoruz. Siyaset kurumunun temsilcileri de önümüzü açmak için yoğun çaba sarf ediyorlar. Hepsine gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı