Ekonomi

Tüm elektronik alışverişler için faizsiz 12 aya kadar vadeli anında kredi!

Fibabanka tarafından Vatan Bilgisayar kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya ile Vatan Bilgisayar’dan yapılacak olan alışverişler için 12 aya kadar vadeli faizsiz anında kredi verilebileceği belirtildi.

Bu kredi kampanyasının açıklamasında ise “Teknolojiye ulaşmak daha önce hiç bu kadar avantajlı olmamıştı! Vatan Bilgisayar mağazalarından ve vatanbilgisayar.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde kredi fırsatından yararlanın, taksitli alışverişin tadını doyasıya çıkarın.” ifadelerine yer verildi.

Yapılan açıklamada elektronik alışverişlerinin daha hızlı, kolay ve ekonomik hale getirildiği belirtildi ve Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar.com’dan yapacağınız elektronik alışverişlerinizde, 3 ay, 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatları sunulduğu vurgulandı.

KREDİNİN DETAYLARI

Bu kredinin kullandırım ve başvuru detayları şöyle oluyor:

Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız elektronik ürün alışverişlerinizde Fibabanka Kredisinden faydalanmak için SMS ile başvuru yaparak mağazalardan alışverişinizi tamamlayabilir veya vatanbilgisayar.com üzerinden Fibabanka Kredisi ile Öde seçeneği ile ilerleyebilirsiniz.

Tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SMS BAŞVURUSU

SMS ile başvuru yapacak olan vatandaşlar VATAN yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazarak 3422’ye SMS gönderebilir.

ÖNEMLİ BİLGİLER 

Bilgisayar ve 3.500 TL’ye kadar cep telefonu alımlarında 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerinden faydalanılabileceği belirtildi ve 3.500 TL üzeri cep telefonu alımlarında 3 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerinden faydalanılabileceği de ifade edildi.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.