Magazin

Tülin Şahin'in sosyal medya paylaşımı dikkat çekti! 'Yaşam mücadelesi veriyorum'

Ünlü model Tülin Şahin’in geçtiğimiz ay kızı Siena Leyla dünyaya geldi. Sosyal medyadan minik kızı ile yaptığı paylaşımlar büyük beğeni topluyor. 

Ünlü top model Tülin Şahin, bir süredir birlikte olduğu Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile geçtiğimiz nisan ayında evlendi.

Çiftin bebekleri Siena Leyla, geçtiğimiz ay İstanbul’da dünyaya geldi.

Geçtiğimiz günlerde 40 yaşına basan ve kızının kırkının da aynı gün çıktığını dile getiren Şahin, “Günaydın anne, doğum günün kutlu olsun. Bugün ikimiz için de özel. Ben bugün 40 oldum, onun bugün kırkı çıktı” paylaşımını yaptı.

Annelik deneyimlerini sosyal medya hesabından yayınlayan Şahin, kızının ağzından yazdığı cümlelerle yaşıyla ilgili yaşanan kafa karışıklığını açıklığa kavuşturdu.

Şahin, kızıyla birlikte yer aldığı karesine şu notu düştü:

‘YAŞAM MÜCADELESİ VERİYORUM’

Anne… Soruyorlar ’39 mu 40 mısın?’ Kimlik 13.12.1979 hayata yeniden merhaba demem 1980. Ben sadece Siena kadar yani 40 günlük bebek iken annem ve babam ile bir trafik kazası geçiriyoruz ve ben yaşam mücadelesi veriyorum.

Bu yüzden benim anneme göre yaşama yeniden merhaba demem 1980. O yüzdendir belki Siena bu tarih karışıklığı… Peki siz kendinize hangi tarihi seçerdiniz böyle bir durumda?

Bir cevap yazın