Magazin

Tuğba Özay'dan milli piyango ile ilgili flaş cümleler!

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaörüm Sensin yarışmasında jürilik yapan ünlü manken Tuğba Özay, sosyal medya platformu Twitter’da gündeme oturdu. Milli Piyango ile ilgili açıklamalarda bulunan Özay’a sosyal medya kullanıcılarından da yorum yağdı.

“BEN OLSAM HERKESE BİRER MİLYON DAĞITIRDIM”
Yılbaşı büyük ikramiyesinin adil dağıtılması gerektiğini söyleyen Özay, “Büyük ikramiye 80 milyon liraymış. Ülkemizin nüfusu da 80 milyon. Ben olsam herkese birer milyon dağıtırdım. Ülke biraz şahlanırdı en azından” şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI
Diğer jürinin “Kişi başı 1 lira düşüyor” demesinin üzerine hatasından geri dönmeyen Tuğba Özay, “Herkese 1 lira dağıtırdım o zaman” dedi. Programda herkesi kahkahaya boğan Özay, sosyal medyada da gündem oldu. Özay için “Onunla matematiği öğreniyoruz”, “Matematiğin kötü olabilir ama gönlün güzel”, “Nasıl işe alımlarda belli kriterler diploma vs isteniyorsa ünlü olmak içinde şart olsun”, “Matematik sınavına girerken kendimi Tuğba Özay gibi hissediyorum” ve “Matematikten sıfır, iyi niyetten 10 veriyorum” gibi yorumlar yapıldı.

Bir cevap yazın