EkonomiGündemKamu

Trendyol’dan alışveriş yapıyorsanız dikkat: Ziraat Banka kartı olanlara 50 TL verilecek!

Trendyol’dan alışveriş yapanlara Ziraat Bankası tarafından açıklama yapıldı. Ziraat Banka kartı olan Bankkart Genç’e Özel Trendyol’da 50 TL İndirim uygulanacağı duyuruldu. Kampanyanın bitiş tarihinin ise 31 Aralık olduğu açıklandı.

Bankkart Genç müşterilerine Bankkart Genç kartları ile Trendyol’dan tek seferde yapacakları toplam 250 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek 50 TL indirim kodları verilecektir.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 2 Aralık – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Bankkart Genç müşterilerine Bankkart Genç kartları ile Trendyol’dan tek seferde yapacakları toplam 250 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek 50 TL indirim kodları verilecektir.

Kampanyaya Bankkart Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanması gerekmektedir.

Bankkart Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.

İndirim kodları, kampanya katılımı sonrasında müşterilerin Banka’da kayıtlı cep telefonlarına SMS olarak gönderilecektir.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için trendyol.com ve Trendyol mobil üzerinden kampanya kodunu sepetteki “İndirim kodu” alanına girmeleri gerekmektedir.

Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır.

Alınan kod 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanılabilir.

Kampanya kodları tek kullanımlıktır.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

Bu kampanya trendyol.com’da yapılan başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.

İndirim, ürün detayında “Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değildir. Sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim birlikte kullanılamaz.

Trendyol Cüzdan bakiyesiyle ya da ödeme sayfasında Trendyol Cüzdanım ile öde seçenekleriyle yapılan işlemlerde kampanya geçerli değildir.

Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde ilgili kodlar müşterinin farklı bir alışverişinde yeniden kullanılabilecektir.

İptal/iade sonrasında kampanya koşulları sağlanamaması durumunda indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.

Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.

Sadece Bankkart Genç ile yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Business, ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ile DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.